Ocak-Şubat 2018 Ödül Kazanan Yol Arkadaşlarımız

TAG'la bol bol yolculuk yapan yol arkadaşlarımız hediye kazanmaya devam ediyor. 🎁 Sen de daha çok yolculuk yap, bu ayın sürpriz hediyelerini sen kap! Ocak-Şubat 2018 Kazananlar Listesi Opet Yakıt Kartı Adnan Tuncer Ferat Kaya Güçlü Kıvanç Hasan Orgun İlkay Yıldırım Mücahid Adem Çelebi Serkan Özdinç TAG Termosu Büşra Aydın Powerbank Can Bulut Ezgi Dinç İpek Sak Sinema Bileti Adnan Tuncer Aliye Doğan Banu Günister Cansu Gökben Gürsel Çağlar Hızlı Dilvin Dergül Kaya Ezgi Dinc İpek Sak Mehmet Anıl Payan Mehtap Yılmaz Recep Kılıç Selin Toparlak Sibel Kızılgül Kahve Ali Cem Deniz Alp Eren Sarı Aynur Özel Berfu Göker Berkcan Çalık Bilal Yılmaz Canan Demircan Caner Sezer Damla Şener Ebru Ergenç Eki

2017'de En Çok Yolculuk Yapan Üyelerimiz Hediyelerini Aldı

2017'de en çok yolculuk yapan üyelerimiz hediyeleriyle buluştu. Gelecek ay sen de kazananlardan biri olabilirsin. Daha çok yolculuk yap, hediyeleri kap. Avrupa Seyahati Ceren Demirtaş Duygu Kazkayası Emre Özkan Ezgi Ekiz Mehmet Ali Koyuncu OPET Yakıt Kartı Adnan Tuncer Banu Günister Beliz Bediz Sinan Coskun Sengul Çağatay Usul Emre Tapan Enes Şahinalp Fedli Sağlam Ferat Kaya Harun Cin Hasan Orgun Hüseyin Ozkanat Kubilay Kırmızı Mertcan Gültekin Murat Ergüder Necati Özgür Çekiç Selahattin Reisoğlu Soner Taşkın TAG-KAÇUV Termosu Adnan Tuncer Ahmet Eser Aliye Doğan Armağan Dağıstan Azra Kardelen Ateş Berker Tunçer Burcu Yurttaş Damla Şener Fatih Üstün Gözde Dilan Tepe Hüseyin Kocaoğlu İpek Arma

Featured Posts
Recent Posts
Archive
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

Bizi takip edin

copyright

LOJIKA FIELD LABS - 2020

TAG-SeatX Uygulaması, 

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK tarafından

Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı TEYDEB kapsamında 7130831 - 7131089 - 7140495 - 3150386 no’lu onaylar ile gerçekleştirilmektedir.

AVRUPA BİRLİĞİ

HORIZON 2020

Bu proje, Avrupa Birliği’nin Ufuk 2020 araştırma ve yenilik çerçeve programı kapsamında 699017 no’lu Hibe Anlaşması ile desteklenmektedir.

This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No.699017.